Detroit Clan
http://forum.detroit.in.ua/

Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше
http://forum.detroit.in.ua/viewtopic.php?f=20&t=8356
Страница 1 из 5

Автор:  Артем [ 27 янв 2013, 12:52 ]
Заголовок сообщения:  Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

Еще одна веселая новость для водителей КУПЭ и спорткаров
В Верховній Раді зареєстровано проект закону, яким передбачається визначати розмір штрафу при порушенні правил дорожнього руху в залежності від класу машин. Власники дорогих авто, згідно з проектом, будуть змушені платити в 3-5 разів більше.

Законопроект "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері дорожнього руху" поданий депутатами Левом Міримським (позафракційний) і Сергієм Брайком (Партія регіонів).

Вони пропонують ввести "помножувальний коефіцієнт" до штрафу відповідно до типу легкового автомобіля за класифікацією, прийнятою Європейською економічною комісією.

A: Mini cars ("міні") — коефіцієнт 1
B: Small cars ("маленький") — коефіцієнт 1
C: Medium cars ("низький середній") — коефіцієнт 1
D: Larger cars ("середній") — коефіцієнт 2
M: Multi purpose cars (MPV — мінівени) — коефіцієнт 2
E: Executive cars ("вищий середній") — коефіцієнт 3
F: Luxury cars ("люкс") — коефіцієнт 4
J: Sports utility (SUV, зокрема позашляховики) — коефіцієнт 4
S: Sport coupés (спорткари / купе / кабріолети) — коефіцієнт 5

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, зараз встановлений розмір штрафів не цілком забезпечує дисциплінованість водіїв — особливо водіїв дорогих авто.

"Наслідки аварій за участю дорогих автомобілів набагато гірше, враховуючи їх швидкісні якості, масу і, як це не дивно, ступеня їх захисту. По цих же причинах аварії за участю дорогих автомобілів часто відбуваються "на рівному місці" і в більшій мірі пов'язані з безпекою, як водіїв дорогих автомобілів, так і їх власників, а така річ як безтурботність на дорозі загрожує тяжкими наслідками і неприпустима", — підкреслюють депутати.

Тому вони вважають за необхідне збільшити ступінь відповідальності, в першу чергу, власників (а рівно і водіїв) дорогих і швидкісних транспортних засобів.

Автор:  shurup [ 27 янв 2013, 13:01 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

:facepalm

Автор:  alexgrig [ 27 янв 2013, 13:07 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

прогрессирующая энцефалопатия у властей она такая :facepalm :wall:

сначала будут введены коэффициенты, а потом льготы.

Автор:  Hunter [ 27 янв 2013, 13:31 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

у меня в техпаспорте вписали "комби" вместо купе :hahaha:

Автор:  mr_Capone [ 27 янв 2013, 13:37 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

легковий-комбi-в :rock: :rock: :rock:

Автор:  Артем [ 27 янв 2013, 14:00 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

легковой купэ-В
:facepalm

Автор:  Alehandro [ 27 янв 2013, 14:02 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

Не переведутся на нашей земле алчные недоумки :facepalm У меня в ТП написано "легковой универсал-В". Многие америкосы и джапанцы (типа крузака) идут как грузовики, автобусы или вообще "тягач седельный" (сам видел, Додж Рэм). На кого эти вбросы рассчитаны? Опять на пролетариат, чтоб видели, как власть "борется" с "олигархами"? Любая вилка в цене неминуемо приводит к возникновению возможности (и соблазна) "решить вопрос". Ведь это так заманчиво - если напишут, что у тебя ну СУВ, а легковой универсал, то сумма штрафа уменьшится вчетверо! И какое нам дело до классификации Эвропейской кАмиссии? Давайте по американской классификации работать. Тогда многие СУВы становятся лайт-траками и до свидания :wall: .

Автор:  Alehandro [ 27 янв 2013, 14:04 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

CorvetteC4UKRAIN писал(а):
легковой купэ-В
:facepalm

А ведь еще час назад ты этим гордился :hahaha:

Автор:  Hunter [ 27 янв 2013, 14:08 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

mr_Capone писал(а):
легковий-комбi-в :rock: :rock: :rock:


Игнат, это Иж Комби - наш собрат. только у нас дверей меньше :)

Гаишникам нужно говорить так: "Пусть вас не вводит в заблуждение внешний вид кузова, посмотрите в моём техпаспорте к какому классу относится это авто" :)

Изображение

Автор:  Alehandro [ 27 янв 2013, 14:13 ]
Заголовок сообщения:  Re: Владельцы старых купешек будут платить штрафы больше

Больше всего пострадают владельцы УАЗ-469! Хоть тушкой, хоть чучелом, но этот автомобиль относится и к СУВам-внедорожникам и к кабриолетам. Соответственно, если повезет и и гаец ограничится сложением коэффициентов, то цена вопроса возрастет в 9 раз, а если попадется принципиальный, то умножит и тогда в 20!

Страница 1 из 5 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/